Hydroizolační fólie HDPE a LDPE

Hydroizolační fólie z vysokohustotního (HDPE) a nízkohustotního (LDPE) polyetylénu. Speciálně navržené složení materiálu zajišťuje vynikající vlastnosti, jak vysokou odolnost k chemikáliím, roztokům zásad, kyselin a solí, k působení plísní a mikroorganismů, má výborné mechanické vlastnosti, dlouhodobou životnost a odolnost proti působení UV záření.


HDPE folie IZOVIL GEO

  • Tloušťky: 1,00/1,50/2,00 mm – provedení hladká (H)
  • Jednostranně texturovaná (T), oboustranně texturovaná (TT)

HDPE folie IZOVIL Max

  • Výroba v šíři 5,3 m – návin 100 bm
  • Tloušťky: 0,50/0,60/0,70/0,75/0,80 mm – provedení hladká

LDPE folie IZOVIL

  • Výroba v šíři 3,20 m – návin 100 bm
  • Tloušťky: 0,30/0,50/0,60/0,70/0,80/1,00/1,50 mm – provedení hladká

LLDPE folie Geomembrane

HDPE svařovací drát

LDPE základové izolační pásy IZO-Fundament

 

GEOMEMBRÁNY – TYPY POLYMERNÍCH BARIÉR

Ochrana životního prostředí as tím související výstavba moderních skladů odpadů je jednou z hlavních priorit Evropské unie. Vytvoření takových zařízení, stejně jako moderní silnice a dálnice, je důkazem pokroku technologického myšlení a vývoje.

Dovolujeme si Vám představit produkty, které jsou svými technickými parametry, nejvyšší kvalitou, odolností a všestranností použití již řadu let uznávány mezi tuzemskými i zahraničními investory, projektanty a dodavateli realizujícími projekty v oblasti ochrany životního prostředí (skládky odpadů , plochy pro rekultivaci různých druhů odpadů a vedlejších produktů, nádrže na kapalné odpady, kejdu apod.) hydrotechnická zařízení a stavby (těsnění zabraňující filtraci vody svahy a dna vodních nádrží, kanálů, zemních hrází apod.) a v poslední době také velmi široce v oblasti výstavby silnic, výstavby parkovišť a čerpacích stanic benzín. 


Náš sortiment zahrnuje dva typy geosyntetických polymerních bariér GBR-P (geomembrány):

  • HDPE geomembrána GEOCHRON
  • geomembrána LLDPE

Použití geomembrán vyrobených společností WARTER Polymers vyplývající z harmonizované technické specifikace:

 

GEOMEMBRÁNA – APLIKACE

Geomembrána je izolační materiál, který je nepropustný pro vodu a plyny. Spojuje se svařováním nebo svařováním, což poskytuje extrémně odolné a těsné spojení. Navíc je vysoce odolný vůči dlouhodobému UV záření, různým druhům koroze (zejména biologické a chemické), kyselinám a zásadám.

Proto je použití geomembrány poměrně široké. Používám mj. při utěsňování a rekultivaci skládek komunálního a průmyslového odpadu, utěsňování překladišť nebezpečných látek a budování protipovodňových hrází a retenčních nádrží.

 

GEOMEMBRANE – DŮVĚRYHODNÝ VÝROBCE

K výrobě našeho produktu používáme pouze vysoce kvalitní vysoko hustotní polyetylen (HDPE) nebo lineární nízko hustotní polyetylen (LLDPE). Díky tomu získávají geomembrány patřičnou pružnost a pevnost. Navíc jsou zcela neškodné pro životní prostředí. Díky použití vhodných surovin jsou naše produkty vhodné pro použití například ve vodních nádržích a mnoha projektech ochrany životního prostředí.

Jako profesionální výrobce geomembrán kontrolujeme každou fázi její tvorby. Dále dodáváme potřebné příslušenství pro spojování geomembránových plechů a připevnění geomembrány k betonovým prvkům, jako je HDPE svařovací drát a HDPE geopáska. Všechny produkty jsou určeny pro naši geomembránu, takže při používání nezpůsobují žádné problémy.

GWS
GWS
GWS