Hydroizolační folie PVC

Hydroizolační nevyztužená folie na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P) proti tlakové a gravitační vodě, jako izolační soustava proti pronikání kapalin, ropných produktů, odpadních zemědělských produktů do spodních vod a jako účinná izolace proti pronikání radonu. Fólie je odolná proti působení UV záření.

Zboží je distribuováno na nevratných paletách.
Všechny fólie vyrábíme s oboustranně hladkým povrchem. Na vyžádání i s jednostranným a oboustranným reliéfním povrchem.

Nedílnou součástí výroby všech našich membrán je jejich kvalita za kterou si stojíme. Kontrola laserem je jeden v řadě kroků kontrol.

 

Znáte stavby? Na stavbě se může stát cokoliv, stavba je souhra práce a materiálu. Pokud zvolíte zemní hydroizolaci PVC proti zemní vlhkosti a tlakové vodě v podobě M-FOIL PVC, může se stát , že fólii někdo proděraví, lépe řečeno technicky preforuje. Oprava je velmi snadná, jak vidíte na našem videu.

 

 

 

 

M-FOIL PVC

Zemní hydroizolační fólie M-FOIL PVC

Odolnost proti průniku vody a vlhkosti je klíčová pro dlouhodobou ochranu stavebních konstrukcí. Zemní hydroizolační fólie M-FOIL PVC představuje ideální řešení pro všechny, kdo hledají spolehlivou ochranu pro své domovy a stavby. S touto inovativní fólií zajistíte, že vlhkost a voda zůstanou tam, kde mají - mimo váš domov.

M-FOIL PVC je vyrobená z kvalitního polyvinylchloridu, materiálu, který se vyznačuje výbornou pružností a odolností proti mechanickému poškození. Díky svým vlastnostem je tato fólie ideální pro použití v náročných podmínkách, kde je potřeba spolehlivá izolace proti vodě. Ať už plánujete izolaci základů, zahradních jezírek, teras, balkonů či střech, M-FOIL PVC poskytne neprostupnou barieru pro vodu a vlhkost.

Fólie je navržená tak, aby odolala extrémním teplotám, chemickým látkám a UV záření, což zajišťuje její dlouhou životnost a snižuje nutnost časté výměny. Instalace je přitom jednoduchá a rychlá, což šetří váš čas i peníze. M-FOIL PVC je také ekologická volba, neboť je plně recyklovatelná a bezpečná pro životní prostředí.

Investujte do Zemní hydroizolační fólie M-FOIL PVC a získejte jistotu, že vaše stavba bude chráněna před vlhkostí a vodou po mnoho let. Tato fólie je skvělou volbou pro každého, kdo hledá efektivní, trvanlivé a ekologické řešení hydroizolace. Nechte se přesvědčit vlastnostmi, které tento produkt nabízí, a učiňte krok k zajištění bezpečnosti a pohodlí vašeho domova.

Hydroizolační fólie je určena pro izolace staveb proti zemní vlhkosti a tlakové vodě, včetně izolace základů, stěnových konstrukcí, podlah nebo základové desky, k zabránění průniku vody hydrostatickým nebo z jedné části konstrukce do druhé. POPIS VÝROBKU M-FOIL PVC je nevyztužená fólie na bázi měkčeného PVC (PVC-P), typ A, typ T dle ČSN EN 13967. Barva černá. Výroba PVC fólií M-FOIL PVC technologií extruze.

POUŽITÍ VÝROBKU M-FOIL PVC plní funkci také jako protiradonová bariéra. Je určena pro izolaci staveb proti zemní vlhkosti, tlakové vodě včetně izolace základů, stěnových konstrukcí, na podlahy a pod podlahy nebo základové desky, k zabránění průniku vody pod hydrostatickým tlakem ze země do vnitřního prostředí nebo z jedné části konstrukce do druhé.

M-FOIL PVC tl. 0,8 mm
M-FOIL PVC tl. 1,0 mm
M-FOIL PVC tl. 1,5 mm
M-FOIL PVC tl. 2,0 mm
M-FOIL PVC tl. 3,0 mm

Technický list M-FOIL PVC
Certifikát M-FOIL PVC izolace 0,8mm
Certifikát M-FOIL PVC hydroizolační folie

 

M-FOIL PVC AQUA

M-FOIL PVC AQUA zemní hydroizolační folie pro zahradní jezírka, rybníky a vodní nádrže.

M-FOIL PVC AQUA tl. 1,0 mm
M-FOIL PVC AQUA tl. 1,5 mm

 

M-FOIL PVC SIGNAL tl. 1,5 a 2,0 mm

M-FOIL PVC SIGNAL

hydroizolační folie se signální vrstvou. Jedná se o jednovrstvou hydroizolační fólii, spodní strana je černá a vrchní šedá barva.

M-FOIL PVC SIGNAL tl. 1,5 mm
M-FOIL PVC SIGNAL tl. 2,0 mm

 

PVC BNK-FOL

PVC BNK-FOL zemní hydroizolační folie

BNK-FOL ESTRICH hydroizolace proti zemní vlhkosti

BNK-FOL tl. 0,3 mm
BNK-FOL tl. 0,5 mm
BNK-FOL tl. 0,8 mm

 

M-FOIL STRIP (DPC)

M-FOIL STRIP (DPC) základové izolační pásy

 

M-FOIL Self Adhesive

M-FOIL Self Adhesive samolepící izolační pásy

 

Jezírkové plachty a sety

Jezírkové sety - plachty M-FOIL PVC AQUA SET

 

GWS
GWS
GWS